PIXEL ID 550776833649121
top of page

בית  |  מטופלים מספרים

מטופלים מספרים

מספרים על בעיות סחרחורות ושיווי משקל

מה אומרים מטופלים בתחום סחרחורת ושווי משקל:

TREATMENT-75.JPG

"רונית ורענן יקרים,

לפני כשנה סבלתי מורטיגו קשה, כשלושה חודשים יכולתי לישון רק בישיבה על כורסא, למרות שרופאי האוזניים חשבו שזה מאזור שיווי המשקל טופלתי בכל אשר ניתן ומאום לא קרה, הופניתי אילכם ע"י מומחה לורטיגו ואכן אצלכם קרה הנס, לאחר בדיקת ההתאמה, רענן עשה את הבלתי יאומן עשה את הטיפול ומיד היתה הקלה בבחילות.. לאחר 3 ימים כמעט יכולתי לישון במיטה על כרית גבוהה, וכעבור שבוע הורטיגו אט אט ואני נפרדנו כידידים. 

חיי חזרו למסלולם התקין,

ממליצה בחום ואהבה על הנעימות, המקצועיות והמחיר ההוגן" / ר.ב.

"בעיני הטיפול  ייחודי ולא פולשני, מהפכני,

ואצלי נחווה  כמו קפיצה קוונטית מחושך לאור שמחה ובריאות,

כדאי להגיע להיבדק ובאם רענן ממליץ שווה ניסוי.

לי זה שינה את החיים." / א.ב.

"סבלתי מסחרחורת ושיוט במשך עשרות שנים. הוצעו לי כדורים למיניהם ופיזיותרפיה. שום טיפול לא עזר.

הגעתי סקפטית לטיפול שלכם ,בהמלצת רופאה נאורולוגית והטיפול שלכם הקל עלי מאד.

אני יותר יציבה ופחות עם סחרחורות. שיפר מאד את איכות חיי.

לצערי לבעיה שלי אין פתרון, מכיוון שלא ידוע מקורה, כל הבדיקות הראו שהכל תקין, אבל אין ספק שהטיפול שלכם הוא מהפכני, לא פולשני ומאד מקל על איכות החיים היום יומי,

המסר שלי: אל תוותר על לנסות משהו שנראה ״הזוי״ בעיני אנשים ללא רקע, לא שמעתי על הטיפול הזה מעולם, הגעתי כי אישי אמר ״מה יש לך להפסיד?״- והרווחתי. תודה לכם" / ד.מ.

"סבלתי מסחרחורות

ולפני שהגעתי אליכם נאמר לי שאין טיפול. הטיפול עזר מאד, כמעט ואין סחרחורות. 

הטיפול הקטין במידה רבה  את התופעה 

השינוי הכי משמעותי שקרה לי בעקבותיו הוא שאני נאחז פחות בקירות. הפתרון הזה שונה בכך שאין דומה לו בקונבנציה מ 1-10 היתי מדרג את השיפור שחל במצבי בציון 9 הטיפול הינו מהפכני לפי כל קנה מידה,  הייתי מעיד על כך בפני מומחים לו הייתי מתבקש"   / נ.ג.

 

חמושה במשקפיים:

"מרגישה "חמושה" במשקפיים ואם הסחרחורת מתחילה להתעורר אני מרכיבה אותן וזה עוצר אותה במיידית מלהתפתח" / טליה א. מירושלים

 

לא יכולתי ללכת בכוחות עצמי:

"יש לי בטחון בהליכה עם המשקפיים, דבר שלא הרגשתי קודם לכן, כי נפלתי מספר פעמים ולא יכולתי ללכת בכוחות עצמי" / אילנה ש. הוד השרון

 

הגוף שלי הפסיק לשוט:

"זה לא יאומן, איך שהזזת לי קודם את הנקודות, הגוף שלי מיידית הפסיק לשוט. גם בהליכה רגילה וגם בסיבובים" / רחל ת. במפת תקווה

 

התכווצויות מקורונה:

"היתה לי תופעת לוואי של התכווציות בגוף מאז שחליתי בקורונה- הבעיה נפתרה לגמרי בטיפול"/ יעל ב.

"סבלתי מחוסר שווי משקל. נפילות.

טיפול הפיזיותרפיה לא עזר. מאז הטיפול שלכם הרגשתי בטוח. אני הולכת ומתעמלת בשווי משקל מלא ובטחון שהיה בעבר. השינוי הכי משמעותי הוא שקבלתי יותר אומץ והתנהלתי בעולם יותר יציבה. נופלת פחות.

השינוי מתבטא בחזרה להתנהלות בשליטה עם שווי משקל אחרי שזה נעלם ממני כבר כמה שנים.

 היתי מדרגת את השינוי במצבי מ1-10 בציון 8 זה טיפול מהפכני בהחלט. זה תיקון שהופך להרגל חדש. אני ממליצה בכל לב לקבל את הסיוע החיצוני אך קבוע של מדבקות על משקפיים. משהו שבכלל לא מעיק ונותן המון שלווה. מחזיר יכולות גופניות וגם בטחון עצמי חשוב." / ר.ק.

מטופלים מספרים על פתרון לבעיות קשב וריכוז

"שלום רב לרונית ורענן רוט היקרים, תודה רבה שהחזרתם לי את החיים במתנה!!!

מהילדות כבר סבלתי מהתופעה של ורטיגו אבל אף אחד לא קרה לזה בשם, אף אחד לא הבין מה עובר עלי ויותר מזה קיבלתי תגובות מאד לא נעימות מהסביבה כך שפחדתי והתביישתי לשתף. הייתי עם זה לגמרי לבד. כל נסיעה היתה סיוט, כל מיטה היתה סיוט, כל מגרש משחקים היה סיוט, מפגש משפחתי, חברתי היה איום ורחוק מלהיות כיף.  ככה חייתי בלי פתרון עד שקראתי בספר על 'תעתועי ראיה', הסבירו שם בדיוק את מה שקרה לי והרגשתי. הבנתי שזה פרשנות לקוחה של העין במרחב. אבל מה עושים עם זה? המון זמן חיפשתי באינטרנט עד שהגעתי אליכם,  פיות הקסם שלי, 

בדרך נעימה ופשוטה ועם הגיון בריא כל כך מצאתם פיתרון לבעיה שלי. גם ה'מסע' לנקודות הזהב שלי, למרות הקושי הפרטי שלי, היה לא נורא בכלל בסך הכל לעומת המיבדקים שבהם הופכים ומטלטלים בשביל לבדוק קריסטלים באוזן וכו'.  היום אני יכולה לנסוע באוטובוס ולדבר עם היושב לצידי בלי להיות תקועה עם מבט בחלון, אפילו אני מתעסקת בפלאפון בזמן נסיעה, אירועים חברתיים כבר לא מהווים סיוט. חברים' אני חמושה במשקפים', אני מרגישה חופשיה הרבה יותר, הורטיגו כבר לא מתקרב, ההתקפים קלים יותר וכשאני מרגישה בעיה אני מייד מרכיבה משקפיים וראו זה פלא, אני מרגישה את הברקס במוח, והוורטיגו נעצר, משהו מתארגן שם מחד, תצחקו אולי אבל אני מרגישה ממש פיזית במוח תזוזה ושינוי. 

אני עדין ישנה עם מזרן על הרצפה - ממיטה אני עדין מפחדת. אולי בהמשך אתפוס אומץ. 

תודה תודה ושוב תודה על שנתתם לי חיים במתנה"

ט.א /רמת  גן

Hi Raanan & Ronit,

Please see below my responses to your questionnaire (in English, of course):

 

I have been suffering from dizziness since July 2013. I first turned to you in 2017 after trying every option I was offered.

I was told by all physiotherapists and neurologists that there was nothing they could do for me. In 2014 one neurologist in Herzliya told me that I showed no symptoms and should go away. She repeated the same thing when I returned to see her on the advice of another doctor in 2021. In 2014 I attended weekly courses at a clinic in Raanana where I did exercises in a group. It made no difference.

No matter what I tried (and I tied everything that was suggested), it made no difference. I decided that the dizziness was just going to be a part of my life from now onwards.

 

The difference between this solution and all the others is that – it works and nothing else has.

If my situation was 10 for bad it has improved to about 5 now. I still have dizziness with me all day and every day, so it is a matter of how to cope with it. This solution has returned to me a large part of my life.

 

Many people claim to have Vertigo, but the vast majority are able to resolve this through physiotherapy as it relates to the crystals in the inner ears. In my case, I am living with this dizziness and out-of-world experience for 8½ years and the only thing that has helped in any way has been this solution. My advice to others is to give it a try because it has genuinely changed my life for me.

 

Best wishes,

T.M

בעיות וריכזו

מה אומרים מטופלים בתחומי  ביצועים ותפיסה

במטלות קריאה ובקשב וריכוז:

Student woman finding it difficult at study and comprehend scool tasks.jpg

"אני לא מאמין שאני יכול להתרכז בקריאת החומר גם כשמדברים מסביב" / דניאל ש. בן 27

 

"מצליחה להתמקד בלימודים ובבחינות כמו שלא הצלחתי אף פעם בעבר" / נועה ג. בת 16

 

"מרגיש שהראש שלי הפסיק להתעייף כל כך מהר ואני יכול להתמקד בקלות / נועם ה. בן 31

 

"הציונים שלי בתואר עלו משמעותית מאז שאני לומדת עם המשקפיים" / אראלה ד. בת 35

"כעו"ד התפוקה שלי בעבודה עלתה כמעט פי2. אני חד, מרוכז, יכול לנהל משימות כמו שהצלחתי בעבר. פשוט לא יאומן. חבל שאיבדתי כל כך הרבה שנים יקרות." / מ. ל. 

 

"לא הצלחתי מעולם לקרוא תווים בזמן הנגינה. הייתי צריכה ללמוד אותם בעל פה ולזכור הכל בראש. גם כשהופעתי בקארנגי הול בניו יורק.  אחרי 3 תיקונים של המרקרים אני מסוגלת היום להתאים את מהירות קריאת התווים למוסיקה. ההרגשה מצויינת". / ס. כנרת מיפן

 "היתי קורא אבל לא מבין מה האני קורא. חשבתי שאני לא חכם מספיק. הטיפול התאים את מהירות הקליטה שלי והבעיה נפתרה." / דוד ב.

"באופן מפתיע אחרי שנפתרה בעיית הקשב שלי, גיליתי שאני גם זוכר דברים אחרת. דברים שקלטתי בלי לדעת. וכשרענן הוריד את המרקרים שכחתי אותם שוב" / גונן, תלמיד כיתה י"א

"הבת שלי עברה 3 בתי ספר בכלל שלא היתה מסוגלת ללמוד.  לקחתי אותה לכאן, וחיינו השתנו. היום עזרת סיוע מסויים של מורים פרטיים הילה מצליחה כבר להתרכז שעתיים ברצף וכל הציונים שלה עלו מ50 ל90-100." / סמדר ב.

לכבוד

קליניקה רוט

 

התחלתי את הטיפול במשקפיים בעקבות הפרעת קשב וריכוז שהפריעה לי בזמן לימודים.

ההרכבה של המשקפיים לא הפריעה לי ואף גם אהבתי אותם.

תהליך ההתרגלות שלי למשקפיים היה מהיר ובכל פעם שאני מרגישה צורך במשקפיים או כשאני יושבת ולומדת- אני מרכיבה את המשקפיים ומרגישה יותר מרוכזת.

אני מרגישה שהמשקפיים עוזרים לי מכיוון שכאשר אני מדברת עם המשקפיים אני מצליחה ליצור משפטים תקינים ויותר טובים לשונית ממשפטים שאני אומרת ללא משקפיים. בנוסף, הציונים שלי במבחנים עלו כאשר הרכבתי את המשקפיים ורמת הריכוז שלי במבחן עלתה.

כאשר אני מרכיבה את המשקפיים במבחן אני לא שמה לב למה שמתרחש בחדר- אלא אך ורק למבחן בניגוד לפעמים שהייתי בלי משקפיים אז הייתי מוסחת דעת מרעשים שהיו בכיתה בזמן המבחן.

מעבר לכך שהמשקפיים עוזרים לי בלימודים ובריכוז, הם שינו אצלי את התפיסה לגבי הפרעת קשב- הבנתי שאני יכולה לשנות את הריכוז והקשב שלי בעצמי ובלי כדורים. גיליתי שאני לא חייבת כדורים בשביל להיות מרוכזת, אני יכולה לעבוד על ההפרעה שלי בעצמי ולהיעזר במשקפיים כאשר אני צריכה. בנוסף יתרון שיש למשקפיים לעומת הכדורים שלי הוא שאין לי תופעות לוואי וחוסר תאבון.

התהליך היה לי פשוט בסה"כ ומאוד הועיל לי והקל עלי ובעיקר עזר לי להבין שתמיד יש עוד פתרונות וששווה לנסות אותם כי יש פעמים שהם יכולים להיות מאוד מועילים ותורמים

 ל.פ. בת 18

tali ashkenazi
nisan

להוסיף עדות

bottom of page